0 0,00 €
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Kaina už prekes
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

AQUA GLOBES gėlių drėkintuvas 2vnt.

Kaina: 3,49 € - su PVM

  • AG91A #4A5
  • Šiuo metu prekės neturime
  Vežėjai
  Omniva paštomatas 2,00 €
  Atsiimsiu prekes A.Smetonos 6, PANEVĖŽYS 0,00 €
  DPD kurjeris, pristatymas į namus 2,99 €

  Išvykdami atostogauti vis dar prašote kaimynų palaistyti Jūsų augalus? Nebevarginkite jų - nuo šiol Jūsų kruopščiai puoselėjamą namų gėlynėlį prižiūrės ir laistys „Aqua globes“!  

  AQUA GLOBES - tai gėlių drėkintuvas, kurį naudoti itin paprasta ir patogu. Užtenka drėkintuvo burbuliuką pripildyti vandens ir įstatyti į dirvožemį. Gėlės niekada nebus perlaistytos ar per sausos, nes kai žemė vazone pasidaro per sausa, tuomet į drėkintuvą patenka deguonis ir jis išskiria tiksliai Jūsų augalui reikalingą kiekį vandens. Kai žemė prisisotina, vandens tekėjimas sustoja. Drėkintuvas drėkins Jūsų augalus net iki dviejų savaičių, o pasibaigus vandeniui burbuliuke, Jums tereiks vėl jį pripildyti vandens. „Aqua Globes“ tinka visiems Jūsų augalams - kambariniams, egzotiniams, lauko, pakabinamiems. Beje, rekomenduojame prieš pirmą kartą naudojant, vazono žemėje padaryti skylutę (pvz., su pieštuku), kad nereikėtų stipriai spausti drėkintuvo „Aqua globe“. 

  Leiskite Jūsų gėlėmis pasirūpinti praktiškiesiems ir stilingiesiems AQUA GLOBES drėkintuvams - Jums nebereikės sukti galvos dėl dažno gėlių laistymo, o gėlės džiugins nepriekaištinga būkle ir puoš namus net tada, kai būsite išvažiavę atostogauti ar dėl intensyvaus gyvenimo tempo neturėsite laiko galvoti apie gėlių priežiūros rūpesčius. Be to, šie drėkintuvai ypač aktualūs vasarą, kai dideli karščiai ypač greitai išdžiovinę žemę gėlių vazonuose ir laistyti tenka kone kasdien. 

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: