0 0,00 €
Sėkmingai pridėta prie kortelės
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės kortelėje Yra 1 prekė jūsų kortelėje
Kaina už prekes
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Spalvotai šviečiantis LED dušas

Kaina: 10,99 € - su PVM

  • AG176 #5A4
  • Yra sandėlyje (1-2 d.d.)
  Vežėjai
  Omniva paštomatas 2,00 €
  DPD kurjeris, pristatymas į namus 2,99 €
  Atsiimsiu prekes A.Smetonos 6, PANEVĖŽYS 0,00 €

  Nori pasakyti, kad tavo vonios kambaryje yra tik viena vienintelė šviečianti lemputė? Tikriausiai juokauji. Tu rimtai? Viena vienintelė nuobodi lemputė? Situaciją galėtų pataisyti visai nenuobodus spalvotai šviečiantis dušas. Vandens atspalvio keitimo paslaptis – tai naujos dušo galvų serijos LED technologija!

  Dušo šviesa įsijungia nuo bėgančio vandens spaudimo ir šviečia keliomis spalvomis priklausomai nuo vandens temperatūros. Pavyzdžiui, jei dušas šviečia raudonai, nerizikuok kišti rankų, nes vanduo yra karštas, viršija 45ºC. Jei vandens temperatūra nesiekia 32 ºC, dušas šviečia žaliai, o nuo 33 0 C iki 41 0 C - mėlynai. Ne tik gražu, bet ir patogu, juk gali matyti, kokios temperatūros vanduo.

  Jums reikės vienos minutės, kad pradėti naudotis LED dušo galva. Atsukite seną dušo galvą ir jos vietoje sumontuokite naują. LED dušo galva tinka visoms standartinėms dušo žarnoms. Sandarinimo tarpinė įeina į komplektą (turi standartinį išorinį 19 mm), atspari vandeniui. Niekuomet nereikia keisti baterijų (energija gaminasi ištekančio vandens energijos).