0 0,00 €
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Kaina už prekes
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Clean ballz- skalbimo kamuolys

Kaina: 2,49 € - su PVM

  • VERK15252 #0K4
  • Yra sandėlyje (1-2 d.d.)
  Vežėjai
  Omniva paštomatas 2,00 €
  DPD kurjeris, pristatymas į namus 2,99 €
  Atsiimsiu prekes A.Smetonos 6, PANEVĖŽYS 0,00 €
  Greitas gyvenimo tempas, globalizacijos procesai, augantys žmonių poreikiai sukūrė aplinką, kurioje liko labai mažai natūralumo ir gamtos prisilietimo. Džiugu, kad daugėja vartotojų, kurie darosi sąmoningesni, atsigręžia į tai, kas natūralu ir vis dažniau susimąsto apie tai, ką perka ir vartoja.

  Taigi, jei esate mąstantis vartotojas, jei bent kartais pagalvojate apie tai, kokią įtaką Jūsų, Jūsų vaikų ir mūsų gyvenamajai aplinkai daro skalbimo priemones, kurias naudojate, tada šis pasiūlymas — kaip tik Jums! Juo pasinaudoję, įsigysite daugkartinio naudojimo ekologišką, ekonomišką skalbimo kamuolį CLEAN BALLZ.

  Ekologiškas skalbimo kamuolys skirtas rūbų skalbimui nenaudojant skalbimo miltelių. Tai puiki priemonė skalbti alergiškų ir jautrią odą turinčių žmonių drabužius. CLEAN BALLZ privalumai, viliojantys įsigyti:
  • ekologiškas ir ekonomiškas skalbimas, nereikia skalbimo miltelių;
  • tinka jautriems ir alergiją turintiems žmonėms, be to, tai puiki priemonė skalbti mažų vaikų drabužius;
  • tinka visiems audiniams;
  • kompaktiškas, paprastai naudojamas;
  • tinka skalbti įvairiomis skalbimo programomis įvairioje temperatūroje.
  NAUDOJIMO  BŪDAS: Atskirkite baltus ir spalvotus skalbinius. Dėkite nešvarius skalbinius į skalbimo mašiną ir įdėkite skalbimo kamuolį (1 kamuolys — iki 5 kg skalbinių, jei daugiau nei 5 kg skalbinių, rekomenduojama naudoti 2 skalbimo kamuolius). Jeigu skalbiniai labai užteršti, papildomai galima įdėti įprasto skalbiklio. Baigę skalbti, išimkite skalbimo kamuolį iš skalbimo mašinos ir leiskite natūraliai išdžiūti. Nenaudojamus skalbimo kamuolius laikykite sausoje vietoje.

  VEIKIMO PRINCIPAS: Natūralus skalbimo kamuolys yra užpildytas keraminėmis granulėmis, sudarytomis iš natūralių mineralų. Šie mineralai veikia vandenį fizikiniu būdu: generuoja infraraudonuosius spindulius bei jonizuoja vandenį (OH-), suskaldo vandens molekulių telkinius ir purvo molekules iki nano dalelių dydžio. Tuo metu vanduo šarminamas bei sumažinamas vandens oksidacijos — redukcijos potencialas. Taip padidinamas paties vandens skalbimo efektyvumas — aktyvuotos vandens molekulės žymiai geriau įsiskverbia į audinį, suminkština bei atpalaiduoja ir patį audinį, ir nešvarumus. Veikiant skalbimo mašinai, nešvarumai lengvai pasišalina iš audinio.