0 0,00 €
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Kaina už prekes
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Solar Buzzkill vabzdžių naikinimo prietaisas

Kaina: 10,99 € - su PVM

  • EH11041 #7D5
  • Yra sandėlyje (1-2 d.d.)
  Vežėjai
  Omniva paštomatas 2,00 €
  DPD kurjeris, pristatymas į namus 2,99 €
  Atsiimsiu prekes A.Smetonos 6, PANEVĖŽYS 0,00 €

  Išlaisvinkite namus nuo įkyrių vabzdžių

  Ar teko kada pasijusti taip, tarsi namus atakuoja įvairūs vabzdžiai ir vabalai? Ir tie nepageidaujami „svečiai“ neduoda ramybės Jums ir visai Jūsų šeimai zyzdami aplinkui ir kandžiodamiesi?

  Tuomet Jums tikrai reikia SOLAR BUZZKILL – paprasto, tačiau veiksmingo vabzdžius naikinančio prietaiso, kuris padeda atsikratyti musių, uodų ir panašių vabzdžių. SOLAR BUZZKILL – tai saugus, higieniškas ir jokių chemikalų leidžiantis nenaudoti būdas.

  Sunaikina daugelį populiariausių vabzdžių rūšių

  SOLAR BUZZKILL padeda sunaikinti erzinančius ir naktį ramiai miegoti neleidžiančius vamzdžius

  Nereikia įprastų baterijų – įkraunamas saulės energija

  SOLAR BUZKILL prietaisas yra su saulės baterija, todėl dieną įkraunamas saulės šviesa ir sklandžiai veikia naktį, o Jums nereikia rūpintis baterijomis, elektros lizdais ir kištukais.

  Tiesiog dieną pritvirtinkite prietaisą prie lango su vakuuminiais siurbtukais ir palikite įkrauti.

  Prietaiso skleidžiama šviesa pritraukia vabzdžius, o elektros srovė sunaikina

  SOLAR BUZZKILL veiksmingumo paslaptis – skleidžiama melsva šviesa, kuri privilioja vabzdžius.

  Prisiartinę prie prietaiso vabzdžiai prasiskverbia pro plastikinio prietaiso dangtelio angas ir prisiliečia prie tinklelio, kuriuo teka elektros srovė. Ji greitai ir veiksmingai sunaikina vabzdžius.

  Veikia bet kur

  Prietaisas yra kompaktiško dizaino ir su 4 vakuuminiais siurbtukais, taigi prietaisą patogu pasiimti su savimi ir pritvirtinti prie lygaus paviršiaus.

  Tai idealus pasirinkimas šeimos iškyloms, laisvalaikiui lauke ar jaukioms vakarienėms kieme. Naudokite ten, kur norite apsaugoti nuo skraidančių vabzdžių. Šį prietaisą netgi galite pasiimti su savimi vykdami atostogauti. SOLAR BUZZKILL saugos Jus visa naktį, kad galėtumėte ramiai išsimiegoti.

  Daugiau jokių kenksmingų chemikalų

  Leiskite SOLAR BUZKILL apsaugoti Jus ir visa Jūsų šeima nuo bjaurių vabzdžių. Jums nebeprireiks atgyvenusių lipnių musių gaudyklių, vaikytis vabzdžius po namus su musiamušiu ir deginti neveiksmingas žvakes. Retas kuris nori teršti namų orą kenksmingais purškikliais, ypač jeigu namuose yra mažų vaikų ar augintinių. Tad leiskite SOLAR BUZZKILL pasirūpinti šiuo nemaloniu darbu!