0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Treniruočių gumos

Treniruočių gumos yra universali ir patogi priemonė, kuri yra pritaikoma įvairiems sporto ir reabilitacijos užsiėmimams. Jos ne tik padeda stiprinti ir tonizuoti raumenis, bet ir pagerina lankstumą, pusiausvyrą ir koordinaciją. Praktiškumo dėka jas lengva naudoti namuose, sporto salėje ar net lauke.

"YOGA" joga žiedas
1,49 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
"YOGA" joga žiedas
1,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Treniruočių guma
1,49 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Treniruočių guma
1,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Pasipriešinimo gumų rinkinys
7,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Klubų diržas treniruotėms
7,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Klubų diržas treniruotėms
7,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.

Treniruočių gumos internetu

Treniruočių gumos suteikia galimybę reguliuoti treniruotės intensyvumą - pradedant  nuo lengvesnių atsparumų, palaipsniui galite pereiti prie storesnių, stipresnį atsparumą turinčių gumų. Jos yra kompaktiškos, lengvai transportuojamos ir tinka bet kokiam amžiui bei treniruotės lygmeniui.

Kokias kūno dalis galima treniruoti su treniruočių gumomis?

Treniruočių gumos yra nepaprastai universalios ir leidžia efektyviai treniruoti beveik visas kūno dalis. Su jomis galite stiprinti šias kūno dalis: pečius, rankas, krūtinę, nugarą, kojas, sėdmenis, pilvo raumenis. Reikėtų nepamiršti, kad atlikdami pratimus ant vienos kojos, Jūs galite sustiprinti ir savo pusiausvyrą.

Padeda lengviau atstatyti raumenis

Treniruočių gumos taip pat gali padėti plėtoti judesių amplitudę ir gerinti raumenų atsistatymą. Elastingumas ir judesių amplitudė yra svarbūs komponentai bet kokioje treniruotėje, ir treniruočių gumos gali būti naudojamos kaip įrankis šiems elementams gerinti

Visiems aiški šių dienų paslaptis, kad gero gyvenimo raktas yra gera savijauta. Daugumą žmonių, šiais laikais, dėl itin greito gyvenimo tempo, pasirenka sportuoti namuose, todėl jiems reikalingas sporto inventorius. Viena pagrindinių sporto priemonių yra treniruočių gumos. Jų dėka galite treniruoti raumenis, daryti tempimo pratimus, teigiamai veikti laikyseną. Jos taip pat padeda gerinti eiseną, lankstumą, miego kokybę, gebėjimą susikoncentruoti, taip pat mažinti įtampą. Didžiausias treniruočių gumų privalumas, kad jos yra lengvos ir visur telpa, todėl jas galima kartu vežtis į išvykas ar net treniruotis darbe pertraukėlių metu. Mūsų didelis asortimentas Jums suteiks galimybę rasti būtent Jums tinkančias ir patinkančias treniruočių gumas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis treniruočių gumas?

Renkantis treniruočių gumas, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  •          Dydis. Priklausomai nuo to, kurią kūno dalį norite treniruoti, pasirinkite tinkamiausius matmenis: ilgį, plotį ir storį, kadangi treniruočių gumų pasirinkimas yra išties stulbinantis.

  •          Spalva. Tai vienas svarbiausių aspektų, kadangi treniruočių gumos spalva tiesiogiai susijusi su pasipriešinimu. Geltona – labai lengvas pasipriešinimas, raudona – lengvas, žalia – vidutinis pasipriešinimas, mėlyna – sunkus ir juoda – labai sunkus pasipriešinimas.
  •          Medžiaga. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gumines ir medvilnines pasipriešinimo gumas. Medvilninės labiau tinkamos apatinės kūno dalies treniravimui, o guminės skirtos viso kūno treniravimui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat rasite rankų mankštai skirtų priemonių, kurių dėka galėsite treniruoti rankų raumenis. Ir visą tai galite užsisakyti internetu vos kelių mygtukų paspaudimais, o mes garantuojame greitą ir Jums patogų pristatymą.