0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Mulčias, dekoratyvinė skalda

Dekoratyviniai akmenukai ir smėlis - tai smulkinti akmens arba dirbtinai sukurtos medžiagos gaminiai, panašūs į akmenis, kurie naudojami įvairiame interjero ir apželdinimo kūrime bei kraštovaizdžio formavimo projektuose. Akmuo yra nuo seno žmonių mėgstamas gamtos kūrinys, o mūsų protėviai tikėjo, kad jis turi ir nepaprastų galių, todėl juos naudodavo namuose kaip dekoro detales. Tenka pripažinti, kad jis įvairiausiais būdais ir pavidalais išlieka svarbus ir šiandieninėje mūsų aplinkoje. 

Dekoratyviniai Akmenukai 24vnt
1,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Dekoratyviniai Akmenukai
1,49 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Dekoratyviniai Akmenukai
1,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Dekoratyvinis Smėlis (Chaki)
0,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Dekoratyvinis Smėlis (Chaki)
0,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Dekoratyviniai Akmenukai 500g
1,49 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Dekoratyviniai Akmenukai 500g
1,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Stikliniai Akmenukai
1,49 €
Išparduota
Stikliniai akmenukai
1,49 €
Išparduota

Dekoratyvinės skaldos asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite šiuos produktus, kuriais galėsite dekoruoti interjerą ir eksterjerą:

• Dekoratyvinis smėlis. Daug gražių dizaino idėjų galima įgyvendinti iš dekoratyvinio smėlio. Galima sukurti ne tik įvairiausias namų interjero ekspozicijas, bet taip pat linksmai ir įdomiai praleisti laiką su vaikais. Dekoratyvinio smėlio dėka galima lavinti vaiko vaizduotę, meninius gebėjimus bei savirealizaciją. Didelė dekoratyvinio smėlio spalvų pasiūla leis kurti nuostabiausius dalykus visai šeimai. Stikliniame inde sluoksniuojant spalvomis dekoratyvinį smėlį galima išgauti įvairių gražių raštų bei formų. Smėlis taip pat tiks įvairiems rankdarbiams, papuošti šventinį stalą ar netgi smėlio ceremonijai. Smėlio ceremonijoje (dažniausiai per vestuves) pila į gražų stiklinį indą keletą skirtingų smėlio spalvų ir tai simbolizuoja gyvenimų susiliejimą į vieną visumą. Galime rasti begalę būdų, kur panaudoti dekoratyvinį smėlį, o jo sukurtas grožis taps nuostabia interjero detale.

• Dekoratyviniai akmenukai. Dekoratyviniai akmenys yra labiausiai naudojami teritorijų ir erdvių, esančių lauke, apipavidalinimui, išbaigimui. Norintiems turėti gražią lauko erdvę, alpinariumą, sodelius, takelius ar gėlynus, dekoratyviniai akmenukai tikrai pagelbės. Nors dekoratyvinių akmenų paskirčių yra tikrai daug, tačiau su jais dažniausiai yra puošiama galinio arba priekinio kiemų erdvės. Jais galima dekoruoti ir interjerą viduje. Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje rasite naktį šviečiančių akmenukų, kurie atrodys neįtikėtinai tamsiu paros metu. Jie netik gali tapti kiemo takelių kompozicine dalimi, bet taip pat stalo dekoro detale. Jiems nereikalinga elektra – akmenys sugeria dienos šviesą, o vakare šviečia. Dėl savo fluorescencinių savybių akmenukai atskleidžia gražų švytėjimą, suteikiantį nuostabų įspūdį. Dekoratyvinius akmenukus žmonės mėgta naudoti akvariumuose, taip paversdami juos žaismingesniais. Be visų dekoracinių idėjų interjerui ir eksterjerui, kurias galima išpildyti dekoracinių akmenukų pagalba, jie taip pat gali būti naudojami kaip edukacinė pažinimo priemonė vaikams. Juos smagu skaičiuoti bei mokintis spalvas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite begalę skirtingo dydžio, formų bei spalvų dekoratyvinių akmenukų ir smėlio. Spalvų gausa leis Jums sukurti nepakartojamus meninius sprendimus. Visus siūlomus produktus galite užsisakyti internetu lengvai ir greitai, o mes pasirūpinsime greitu ir Jums patogiu pristatymu.