0 0,00 €
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Žaislai katėms

Kodėl mes turime kasdien žaisti su kate?

Šiais laikais, kai visur skubame, bandome nudirbti visus darbus, o namie būname dažniausiai tik vakare su vieninteliu noru pailsėti, sunku rasti laiko pažaisti su kate, kuri visą dieną laukė jūsų dėmesio. Jeigu pakankamai laiko skirsite gyvūnui, jis jums atsidėkos savo meile, kuri jus ne tik nuramins, bet taip pat suteiks begalę džiaugsmo. Katės – medžiotojos, kurioms būtina lavinti savo prigimtinius instinktus, kad jos jaustųsi laimingos. Nelaimingi gyvūnai dažnai suserga depresija, todėl tampa labai vangūs arba priešingai – hiperaktyvūs, todėl pradeda gadinti namų baldus ar kitą inventorių. Kad to nenutiktų, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite begalę žaislų katėms.

12,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
12,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
4,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
4,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
6,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
6,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
16,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
16,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
2,49 €
Išparduota
2,49 €
Į krepšelį Išparduota
6,99 €
Išparduota
6,99 €
Į krepšelį Išparduota
4,49 €
Išparduota

Mūsų siūlomi žaislai katėms

• Žaidimai su lazeriniu žibintuvėliu. Čia rasite lazerinių žibintuvėlių, su kuriais galėsite šviesti į sieną ar grindis ir stebėti kaip jūsų augintinis gaudo skleidžiamą šviesą. Tokius žaidimus katės labai mėgsta, taip žadinamas jų smalsumas, bei gebėjimai medžioti.

• Žaidimai su spyruokliniais, balansiniais žaislais. Tai žaislai, su kuriais katės žaidžia be žmogaus pagalbos. Šie žaislai tinka šeimininkams, kurie retai būna namuose ir negali pakankamai užsiimti su augintiniu. Tokių žaislų pagalba katės būna užimtos visą dieną.

• Tuneliai. Katės mėgsta slėptis, tykoti bei sėlinti, todėl tunelis taps jų mėgstama vieta žaisti. Prie tunelio galo prikabinti žaisliukai taps medžiojamu objektu, todėl katė turės galimybę patenkinti visus savo prigimtinius instinktus.

• Žvejyba. Tai viena mėgstamiausių kačių žaidimo formų, prie kurios turėsite prisijungti ir jūs. Mūsų siūloma meškerė, puikiai tiks vakariniams žaidimams, kad katė išsidūktų (kačių instinktai labiausiai pasireiškia naktį).

• Kamuoliukai ir kiti žaislai. Šie klasikiniai žaidimai mėgstamiausi kačių. Jų dėka jos ne tik gaudo, medžioja, bet taip pat judriai praleidžia laiką, kas taip pat yra svarbu augintinio sveikatai.

• Draskyklės. Tai ne tik žaidimai, bet ir nagų galandimo priemonė, ką itin svarbu turėti katei, kitu atveju ji pradės juos galąsti į baldus, duris ar sieną.