0 0,00 €
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Graužikų, kurmių naikinimas

Pelės, žiurkės ir kurmiai – tai kenkėjai, kurie ne tik nepageidaujami namuose, bet taip pat sode ar darže. Jie gali sunaikina derlių, priteršti namus bei nešioti įvairiausias ligas, taip pat sukelti nemalonius garsus ir suteikti kaip mat nemenką diskomfortą, jeigu sutinkate juos namuose. Jeigu kenkėjai užpuolė Jūsų namus, daržą ar sodą – suskubkite su jais kovoti, kadangi nesiimant jokių veiksmų, situacija gali tik blogėti. Jų gausa gali tapti nebekontroliuojama. 

6,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
3,00 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
6,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
6,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
3,00 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
3,00 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
2,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
2,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
18,99 €

Aukšta kokybė

Į krepšelį Išparduota
5,99 €
Išparduota

Apsauga nuo kurmių ir graužikų internetu

Graužikai ir kurmiai gali būti rimta problema ne tik namuose, bet ir kitose patalpose. Kurmiai gali sugadinti žolytę ir palikti daugybę duobių, o tamsos paros metu jų nematant, galima ir rimtai susižeisti.

Pelės ir žiurkės gali sugraužti brangius daiktus ar net elektroninių prietaisų laidus, todėl svarbu pasirūpinti apsaugomis nuo kurmių ir graužikų.

Kurmių atbaidymo priemonių asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite skirtingo pobūdžio priemonių skirtų graužikams ir kurmiams naikinti: '

• Ultragarsinės priemonės. Tokios priemonės sukurtos atbaidyti kurmius ir graužikus. Jos skleidžia unikalų garsą, kurio negirdi žmonės ir naminiai gyvūnai, tačiau jo labai nemėgsta kenkėjai. Tai itin humaniškas, nepavojingas žmonėms naikinimo būdas, kuris užtikrina gerą rezultatą. Ultragarsinės priemonės nuo kenkėjų ypač būtinos, jeigu norite džiaugtis vešlia žaliuojančia žole, kadangi kurmiai itin dažnai pakoreguoja šį žmonių planą. Toks atbaidymo variantas yra draugiškas aplinkai ir naminiams gyvūnams, kadangi neišskiria kenksmingų medžiagų, negali sužeisti. Ultragarsinės priemonės padeda itin greitai ir paprastai susitvarkyti su kurmiais bei graužikais, tad jeigu Jus domina efektyvus jų naikinimas ir atbaidymas, vertėtų pasvarstyti apie tokį variantą. Su kurmiais tenka susidurti sode, tačiau vis dėlto, nepamirškime graužikų, kurie ypač šaltuoju metų laiku mėgsta apsigyventi namų rūsiuose, o gal net pačiose gyvenamosiose patalpose. Tokiu atveju šios priemonės padės atbaidyti šiuos kenkėjus dar net nepasiekus namų. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite begalę skirtingų ultragarsinių baidyklių, kurios skiriasi skleidžiamo dažnio stiprumu, maitinimo energija bei, žinoma, dydžiu. Išsirinkite būtent Jums tinkamą variantą ir džiaukitės namais bei kiemu be kenkėjų.

• Spąstai. Tai įtaisas skirtas sugauti smulkius gyvūnus, tokius kaip žiurkės, kurmiai, pelės ar net šeškai. Čia Jūs rasite dviejų skirtingų tipų spąstus – gyvagaudžius ir ne. Gyvagaudžių spąstų dėka galėsite sugauti gyvūną ir jį saugiai transportuoti, jis nėra sužeidžiamas. Šio tipo spąstai naudojami ne tik lauke, bet ir namuose, jeigu įsiveisė nepageidaujamų kenkėjų. Visi mūsų siūlomi spąstai yra 100% veiksmingi, todėl greitai ir saugiai atsikratysite graužikų ir kurmių.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelę pasiūlą graužikų ir kurmių naikinimo priemonių, kurios yra ne tik veiksmingos, bet taip pat pagamintos iš aukščiausios rūšies medžiagų, todėl ilgai tarnaus Jūsų namuose. Visas siūlomas prekes galite užsisakyti internetu, o mes stengsimės greitai jas pristatyti. Mes Jums rekomenduojame tik saugius graužikų ir kurmių naikinimo būdus, kurie yra nekenksmingi žmogui, bei lengvai naudojami. Nedelskite, spręskite šią problemą kuo greičiau, mūsų siūlomų priemonių pagalba. Užkirskite kelią bet kokių kenkėjų atsiradimui Jūsų namų aplinkoje ir džiaukitės ramybe žvelgiant į gražiai žaliuojančią veją.