0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Svarstyklės (buitinės)

Buitinės svarstyklės skirtos kūno, maisto ar daiktų svoriui pamatuoti. Šių svarstyklių dėka, lengvai ir greitai sužinosite Jums rūpimą maisto ingredientų svorį. Prieš kelionę lėktuvu neteks nerimauti dėl nežinomo bagažo svorio, nes jį viršijus turėsite daug nemalonumų. O išmanių kūno svoriui skirtų svarstyklių dėka, galėsite sekti savo svorio pokyčius.

Virtuvės svarstyklės iki 5kg
7,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
SVARSTYKLĖS 200G/0.01G
4,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
SVARSTYKLĖS 200G/0.01G
4,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
RANKINĖS SVARSTYKLĖS 40KG
3,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
RANKINĖS SVARSTYKLĖS 40KG
3,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Kabinamos svarstyklės 50KG
4,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Kabinamos svarstyklės 50KG
4,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.

Buitinės svarstyklės internetu

Norite nusipirkti nebrangias, tačiau kokybiškas buitines svarstykles? Jūs esate tinkamoje vietoje – įvairios buitinės svarstyklės parduodamos Trenk.lt elektroninėje parduotuvėje. Gausus prekių pasirinkimas, lengva puslapio navigacija ir greitas atsiskaitymas, mūsų elektroninėje parduotuvėje suteiks galimybę apsipirkti kiekvienam, net ir niekada nepirkusiam internetu.

Buitinės svarstyklės internetu, tai puikus pasirinkimas ne tik taupantiems laiką, bet ir pinigus. Internetinėje erdvėje, prekės ir paslaugos tampa pigesnėmis, nes nereikia išlaikyti fizinių parduotuvių. O pristatymas šiuo metu yra greitas ir sklandus procesas, svarstyklės bus pristatytos 1-2 darbo dienų bėgyje.

Buitinių svarstyklių tipai ir paskirtys

Pagrindinė buitinių svarstyklių funkcija – matuoti svorį. Nors tai atrodo akivaizdu, tačiau šiuolaikinės, išmaniosios svarstyklės turi daug daugiau funkcijų, jos turi atmintį, gali būti susiejamos su išmaniaisiais telefonais, turi itin nedidelę paklaidą, o kai kurios gali išmatuoti net ir kūno riebalų ar raumenų masę.

Nepriklausomai nuo svarstyklių paskirties, jos gali būti skirstomos į mechanines, išmaniąsias, analizuojančias ir skaitmenines. Visų šių svarstyklių pagrindinis tikslas toks pats – pasverti svorį, tačiau jos tai daro skirtingai arba turi papildomų funkcijų.

• Skaitmeninės svarstyklės - išsiskiria savo tikslumu. Jomis labai paprasta naudotis, jūsų sveriamo svorio rezultatas matomas LCD ekrane. Šis ekranas įmontuotas svarstyklėse, priklausomai nuo įrenginio paskirties, svoris atvaizduojamas nuo 0.01g. iki 0.1kg. tikslumu. Šios svarstyklės yra ženkliai tikslesnės už mechanines, taip pat lengviau ir paprasčiau sužinoti svorį.

• Mechaninės svarstyklės – pigiausios, patikimos, tačiau mažiau funkcionalios. Nereikalauja visiškai jokios priežiūros, nereikia pakrauti ar keisti elementų. Tačiau jos nėra tikslios, puikiai tiks kūno ar daiktų svėrimui, kai paklaida gali būti iki 1kg.

• Išmaniosios svarstyklės turi galimybę susisieti su išmaniuoju telefonu, planšetiniu, nešiojamu kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu. Šios svarstyklės išsiskiria ne tik tikslumu, bet ir funkcionalumu. Dauguma svarstyklių sugebės išmatuoti kūno masės indeksą, riebalų ir vandens procentinę dalį, raumenų ar kaulų masę bei kitus įvairius kūno rodiklius. Tai puikus pasirinkimas savo kūnu besirūpinantiems ir progresuoti norintiems asmenims, kūno parametrus galėsite išsaugoti išmaniajame įrenginyje ir tokiu būdu viską sekti.

• Analizuojančios svarstyklės – inovatyvumu, pažangumu ir naujausiomis technologijomis pasižymintys įrenginiai. Labai panašios į išmaniąsias, tačiau neturi susiejimo su mobiliuoju telefonu funkcijos. Taip pat turi galimybę matuoti platų kūno parametrų duomenų spektrą. Idealiai tinka sportuojantiems, savo svorį kiekvieną dieną sekantiems ir juo besirūpinantiems asmenims.