0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Laistymo žarnų jungtys

Žaliuojanti veja ir gausus derlius – tai kiekvieno žmogaus, kuris turi sodą ar kiemą svajonė ir tikslas, vasaros metu. Kiekvienais metais, prasidėjus šiltajam sezonui mūsų laukia laistymo ir drėkinimo darbai, kurie suteikia galimybę ne tik grožėtis kiemu, bet taip pat skinti prinokusias uogas ar daržoves. Kadangi tai užima nemažai laiko, norisi, kad šie darbai būtų kuo paprastesni ir efektyvesni. Todėl mums į pagalbą skuba laistymo žarnų jungtys ir kiti priedai. 

Butelio Kamštelis - Laistytuvas -50 %
Butelio Kamštelis - Laistytuvas
0,75 € 1,49 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Butelio Kamštelis - Laistytuvas
0,75 € 1,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Laistymo Žarnos Ritė, 13,5 + 2 M -20 %
Laistymo Žarnos Ritė, 13,5 + 2 M
19,99 € 24,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Laistymo Žarnos Ritė, 13,5 + 2 M
19,99 € 24,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Žarnos purkštukas
4,49 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
Žarnos purkštukas
4,49 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.

Laistymo žarnų asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite skirtingo pobūdžio laistymo žarnų jungtis:

• Prailginančios žarnos diapozoną. Tokio pobūdžio laistymo žarnų jungtys yra vienas paklausiausių dalykų. Šioje internetinėje parduotuvėje rasite skirtingo diapozono jungčių, kurios lengvai leis pasiekti norimą drėkinti plotą. Toks variantas naudingiausias, jeigu turite didelį kiemą ar sodą, kadangi jo dėka galėsite pasiekti net tolimiausius plotus. Taip pat rasite laistymo žarnų jungčių, kurios prailgėja net trigubai, kai būna pripildytos vandeniu. Jos jungiasi tiesiogiai prie vandens čiaupo. Rinkdamiesi tokio pobūdžio žarnų jungtis atkreipkite dėmesį į purškimo funkcijų galimybes, kurios Jums leis ne tik laistyti veją, bet taip pat plauti automobilį ar maudyti gyvūną, kadangi jose galima valdyti srovės stiprumą.

• Jungtys sodo čiaupui ar vandens maišytuvui. Šio tipo laistymo jungtys naudojamos kaip tarpinės norint prijungti papildomas žarnas. Tai aktualu ne tik sodo čiaupams, bet taip pat ir namų ar garažo maišytuvams. Jų dėka galėsite jungti papildomus priedus, kurie galės ne tik prailginti laistymo žarnų ilgį, bet taip pat naudoti įvairiausius antgalius.

• Dvipusiai vožtuvai. Šio tipo laistymo žarnų jungtys yra naudojamos jeigu norima padalinti vandens paskirstymą į dvi žarnas. Tai itin aktualus dalykas, norint naudoti vandenį skirtingose vietose, pavyzdžiui vejos laistymui ir gyvūno maudymui vienu metu.

• Kiti pasirinkimai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite antgalių, skirtų montuoti ant butelių. Jų dėka galėsite laistyti namų augalus, arba lauke leisti tai padaryti vaikams. Šis laistymo būdas itin pralinksmins mūsų mažuosius bei, žinoma, jie taip pat bus mokomi atsakomybės kaip prižiūrėti augalus. Kitas priedas, kurį rasite pas mus - lašeliniui laistymui skirtas kapiliaras, kuris yra puikus pagalbininkas šiltnamio drėkinimui ar augalams, kuriems reikalingas pasyvus, lėtas laistymas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite begalę skirtingų laistymo žarnų jungčių, kurios užtikrins nepriekaištingą ir lengvą darbą bei rezultatą. Jų dėka galėsite džiaugtis žalia veja ar gausiu derliumi, kuriam neįmanoma atsirasti be laistymo ir drėkinimo. Visos mūsų parduodamos prekės yra kokybiškos, bei ilgaamžės, o jų užsakymas yra lengvas ir patogus. Visas laistymo žarnų jungtis galite užsisakyti internetu vos keliais mygtukų paspaudimais, o mes garantuojame greitą ir Jums patogų pristatymą. Nedvejokite, užsisakykite mūsų parduodamos produktus ir džiaugsitės investicija, kuri jums palengvins sodo priežiūros darbus.