0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Žaidimų konsolės

Šių dienų pasaulyje tėvai dažnai skundžiasi, kad jų vaikai praleidžia per daug laiko prie kompiuterių, neina mėgautis lauko teikiamais malonumais ir yra labai pasyvūs. Tačiau ar žinote, kad kompiuteriniai žaidimai taip pat turi privalumų. Šiais laikais be kompiuterio neįsivaizduojame savo dienos. Todėl sparčiai besivystančiame pasaulyje, jie reikalingi ne tik darbui, mokslams, tačiau ir laisvalaikiui. Žmonės, kurie mėgsta kompiuterinius žaidimus gali pasinerti į virtualias erdves, kuriose neįmanoma būti realybėje. 


Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos žaidimų konsolės ir jų priedai

• HDMI retro žaidimų konsolės ir jų priedai. Šis įrenginys išsiskiria tuo, kad jame rasite begalę žaidimų, tereikia jį prijungti prie televizoriaus ir galėsite mėgautis tokiais žaidimais, kaip MARIO, SONIC ir t.t., kurie per tiek metų įgiję klasikos titulą. Juo lengva naudotis, o savyje jis talpina begalę žaidimų, kurie patiks kiekvienam. Jie taip pat gali būti nešiojami, todėl galėsite džiaugtis žaidimais ne tik namuose, bet ir lauke ar automobilyje, ilgos kelionės metu.

• TV žaidimų konsolės ir jų priedai. Šios žaidimų konsolės taip pat išsiskiria tuo, kad yra lengvai valdomos, bei su jais galima žaisti klasikinius žaidimus.

• PLAYSTATION žaidimų konsolių priedai. Ši žaidimų konsolė populiari visame pasaulyje ir turi kelias naujintas versijas. Mūsų parduotuvėje rasite šios konsolės priedus, tokius kaip pulteliai ar pultelių įkrovimo stovai/stotelės. Rinkdamiesi priedus, atkreipkite dėmesį į savo žaidimo konsolės versiją. Visi PLAYSTATION gaminiai mūsų parduotuvėje yra originalūs.

• XBOX žaidimų konsolių priedai. Šių konsolių priedai yra originalūs , todėl užtikrinamas nepriekaištingas veikimas. Čia rasite XBOX konsolių pultelių ir įkrovimo stotelių.

• NINTENDO SWICH konsolių priedai. Ši žaidimų konsolė yra nešiojama, todėl jai reikia saugaus dėklo, kad išorės veiksniai jai nepakenktų, kurį rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.