Antistresiniai žaislai
Antistresiniai žaislai, tai nauja manija užvaldžiusi pasaulį. Net ir žmonės, kurie rodos neturi dėl ko jaudintis, dažnai sutinkami su stresą malšinančiais žaislais. Šie žaislai sukurti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šių daiktų dėka yra saugiai išleidžiamos emocijos, tokios kaip pyktis nerimas ar jaudulys. Psichologai rekomenduoja kiekvienam, kuris patiria su nerimu susijusius sutrikimus, įsigyti stresą malšinančius žaislus, kurių pasiūla šiandieniniame pasaulyje išties labai didelė.
- 1
- 2
Antistresiniai žaislai internetu
Antistresiniai žaislai - tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško būdo atsipalaiduoti po intensyvios dienos, sumažinti stresą ir išmankštinti savo rankas. Antistresiniai žaislai ne tik padeda nusiraminti, bet ir gerina koncentraciją bei kūrybiškumą.
Kur gali būti naudojami antistresiniai žaislai?
Antistresiniai žaislai gali būti naudojami visur ir juos gali naudoti bet kokio amžiaus žmonės. Juos galite naudoti ne tik kai jaučiate stresą, bet ir tuomet, kai norite užsiimti kokia nors papildoma veikla, tarkime žiūrint televizorių.
Antistresiniai žaislai dažniausiai yra naudojami mokyklose, darbe, kelionėse, tuomet kai kažko laukiama, po intensyvios dienos, terapijos metu ir stresinėse situacijose.
Antistresinių žaislų tipai
• Pop it tipo žaislai. POP IT - visame pasaulyje išpopuliarėjęs antistresinis žaislas, skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tai priemonė malšinti nerimui ir stresui, bei linksmai praleisti laiką. Silikoninių burbuliukų spaudinėjimas leis atsipalaiduoti, todėl POP IT tinka net ir autizmą turintiems vaikams. POP IT yra universalus žaislas, kurį dėl savo kompaktiško dydžio bus galima pasiimti visur su savimi. POP IT - žaislas vaikui ir nepakeičiamas kompanionas suaugusiam.
• Streso pulteliai, kubai. Populiariausias antisresinis žaislas mokykloje visada buvo rašiklis. Jo spaudymas, maigymas visada suteikdavo galimybę nusiraminti. Todėl verslininkai sukūrė streso pultelius , kubus ir t.t. Šis antistresinis žaislas turi keletą skirtingų mygtukų, veikiančių pavyzdžiui kaip šviesos jungiklis, o kitas, kaip rašiklis. Čia yra ir žaidimų pultelius primenančios rankenėlės, ir besisukiojanti platforma, kurie maloniai liečiami, malšina įtampą. Todėl vartyti šį kubą rankoje ir žaisti skirtingais jo mygtukais tikrai patiks daugeliui.
• Tampomi, maigomi žaislai. Šio tipo antistresiniai žaislai gali būti labai įvairūs. Vieni pagaminti tik gumos pagrindu, todėl gali būti tampomi ne tik žaidimo principu, bet taip pat ir stiprinant rankų raumenis, o kiti pagaminti naudojant vamzdelius, kurie traška lankstant, taip ramindami ir leisdami susikaupti. Iš vamzdelių taip pat galima suraizgyti įv. formas.
• Streso kamuoliukai. Bene seniausias antistresinis žaislas yra streso kamuoliukas. Tai - paprastas elastingas kamuoliukas, kurį malonu minkyti rankose, mėtyti ar visaip ritinėti ant darbo stalo. Žmonės per kelis dešimtmečius įsitikino tokių žaislų efektyvumu - jie padeda atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti slegiančius ir stresą keliančius rūpesčius.
• Suktukai (kitaip vadinami spineriais). Dabartinis antistresinių žaislų karalius - suktukas. Tai - paprastas iš metalo ar plastiko pagamintas žaislas su nedideliu guoliu viduryje. Jį malonu sukti ar bandyti išlaikyti suktuko balansą ant piršto. Kai kurie, labiau įgudę mėgėjai jais atlieka ir įvairius triukus, bei pasirodymus. Į staiga išaugusį populiarumą gamintojai sureagavo žaibiškai ir dabar rinkoje yra daugybė tokių žaislų, pasižyminčių skirtinga kaina bei išvaizda.
• Magnetiniai žaislai. Jie gali būti įvairių formų, bet dažniausiai mums pasitaiko kamuoliukai, kurie yra iš keleto skirtingų spalvų. Jie sujungti tarpusavyje, todėl iš jų galima sukurti įvairiausias variacijas.
• Vandenyje augančios kapsulės. Tai itin įdomus pasirinkimas. Pakuotėje esančios kapsulės, įmestos į karštą ar šaltą vandenį, pavirsta jūros gyvūnais. Tokių žaislų esmė, lavinti vaiko kantrybę, laukiant besiformuojančio žaislo.