0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Racijų komplektas su ištraukiamomis teleskopinėmis antenomis WALKIE-TALKIE

Kaina: 7,99 € - su PVM

  • AG490
  • Yra sandėlyje (1-3 d.d.)
  Vežėjai
  Atsiėmimas parduotuvėje 0,00 €
  Omniva paštomatas 2,00 €
  DPD kurjeris, pristatymas į namus 3,50 €
  DPD paštomatai 2,15 €

  Visi mažieji neabejotinai mėgsta žaidimus, tačiau ne paslaptis, jog šiais technologijų laikais jie didžiąją laiko dalį praleidžia žaisdami kompiuterinius žaidimus ir iš ties labai ne daug laiko praleidžia lauke, tačiau, šiandien paruošė Jūsų mažiesiems puikų žaislą, kuris išjudins juos ir paįvairins kasdienius žaidimus!

  Taigi, pasinaudojus puikiu šiandienos pasiūlymu savo vaikams galėsite padovanoti dviejų racijų komplektą, kurio ypatybės yra tokios:
  • maksimalus atstumas, per kurį galima susišnekėti  – iki 100 m;
  • lengva ir paprasta naudoti;
  • galima naudoti žaidžiant tiek lauke, tiek namuose;
  • turi ištraukiamą teleskopinę anteną;
  • rinkinyje yra dvi 19 cm dydžio racijos;
  • antenos ilgis – 21 cm;
  • baterijos 3x1.5 V AA (į komplektą neįeina);
  • Modelis: AG490
  • tinka naudoti vaikams nuo 8 metų.

  CE ženklinimas – tai ant gaminio dedamas ženklas, kuriuo parodoma atitiktis Europos sąjungos nurodytoms direktyvoms ar reglamentams.

  Gamintojas: Shenzhen Transhow Industrial Ltd. Busha Lu NO.283, Buji, Shenzhen, Kinija.

  Importuotojas: MB „Trenk.lt“ A.Smetonos g. 6, Panevėžys, Lietuva.

  Įspėjimas!

  Jei žaislas turi smulkių detalių, netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

  Įspėjimas!

  Jeigu žaislas naudoja elementus. Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos. Įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo (jei išsiima); - pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint; - neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos.