0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Žaidimas "Du santechnikai" Two Plumbers

Kaina: 5,99 € - su PVM

  • TR711
  • Yra sandėlyje (1-3 d.d.)
  Vežėjai
  Atsiėmimas parduotuvėje 0,00 €
  Omniva paštomatas 2,00 €
  DPD paštomatai 2,15 €
  DPD kurjeris, pristatymas į namus 3,50 €

  Smagus loginis žaidimas dviems. Pastatykite santechnikus ant pastato sienos, o po jais tam tikros spalvos vamzdžio elemenetus. Jauniausias žaidėjas pradeda žaidimą. Žaidėjai dėlioja savo spalvos elementus ir stato savo vamzdyną. Žaidimas turėtų būti žaidžiamas taip, kad kuo greičiau pastatytumėte savo vamzdyną ir tuo pačiu trukdytumėte konkurentui. Kliūtis sudaro vamzdžių konstrukcijos blokavimas savo spalva ir netgi priešininko spalvos išstūmimas iš sienos. Jei žaidimo metu pritrūks elementų, palaukite kol priešininkas išstums jūsų spalvos detalę iš sienos. Pirmas vamzdyną užbaigęs santechnikas laimi žaidimą.

  Loginis žaidimas kuriame žaidėjas turi atkurti vandens tiekimą! Laimėtojas yra pirmasis žaidėjas, sukūręs ištisinę savo spalvos vamzdžių liniją, vedančią vandenį tiesiai arba zigzago forma iš apačios iki pat sienos viršaus.

  Sudėkite žaidimo sienelę kaip parodyta ant pakuotės. Pasirinkite vieną iš penkių stulpelių sienos viršuje ir įkiškite santechniką į angą, kaip parodyta. Jauniausias žaidėjas pradeda pirmas. Paimkite vieną iš vamzdžio dalių (savo spalvos)  ir įstumkite jį į vietą bet kuriame horizontaliame lygyje-iš vieno horizontalių lygių-iš kairės arba dešinės pusės. Dabar jūsų oponentas daro tą patį, naudodamas savo spalvos vamzdį.Taip žaidimas tęsiamas pakaitomis. Kiekviename ėjime nuspręskite, ar geriausia tęsti dujotiekio tiesimą, ar blokuoti priešininko procesą, jei dėl jūsų ėjimo vamzdis iškrenta kitame eilės gale, žaidėjas, kuriam jis priklauso, gali jį paimti iš indelio. Svarbu: Jei vienas iš jūsų vamzdžių yra išstumtas priešininko ir nukrenta į indelį, jūs negalite iš karto įterpti naujo vamzdžio į tą pačią eilę, kad veiksmas būtų pakeistas. Turite palaukti iki kito ėjimo. Jei jums nebeliko vamzdžių detalių, turite palaukti, kol vienas iš jūsų spalvos vamzdžių nukris į indelį, kad galėtumėte imtis savo eilės.

  Rinkinyje yra:

  • - Siena
  • - Oranžinės ir mėlynos spalvos detalės
  • - 2 x santechnikai
  • - 2 x vamzdžių konteineriai

  Matmenys:

  • - Siena 23 x 24 x 2,5 cm

  Žaidimas:

  • - 2 žaidėjai
  • - Amžius 8+
  • Modelis: 007-97A

  CE ženklinimas – tai ant gaminio dedamas ženklas, kuriuo parodoma atitiktis Europos sąjungos nurodytoms direktyvoms ar reglamentams.

  Gamintojas: Shenzhen Transhow Industrial Ltd. Busha Lu NO.283, Buji, Shenzhen, Kinija.

  Importuotojas: MB „Trenk.lt“ A.Smetonos g. 6, Panevėžys, Lietuva.

  Įspėjimas!

  Jei žaislas turi smulkių detalių, netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

  Įspėjimas!

  Jeigu žaislas naudoja elementus. Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos. Įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo (jei išsiima); - pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint; - neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos.

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: