0
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

RGB LED juostos

RGB LED juostos - tai aukščiausios kokybės spalvotų šviesos diodų juostos, kurios gali pakeisti spalvą naudojant skirtingus šviesos diodus. Šie lankstūs ir ploni šviesos šaltiniai suteikia išskirtinę galimybę kurti spalvotą ir dinamišką apšvietimą, kuris gali būti pritaikytas bet kokioje aplinkoje.


RGB LED juostos internetu

RGB LED juostos tampa vis populiaresnės dėl savo lankstumo ir pritaikomumo bet kokioje aplinkoje. Su šiomis spalvotomis juostelėmis galite turėti ne tik spalvingą apšvietimą, bet ir sukursite didesnį jaukumo jausmą, išryškinsite savo interjerą.

RGB LED juostos su pulteliu

Su pulteliu valdomos RGB LED juostos suteikia galimybę keisti spalvas ir šviesos intensyvumą, kad atitiktų Jūsų nuotaiką, norus, paros metą ar net muziką.

Kur galiu panaudoti RGB LED juostą??

Šios šviečiančios juostelės yra nepaprastai lanksčios, tad jas pritaikysite kur tik panorėsite:

  • Lauko erdvėms: papuoškite savo terasą, balkoną ar net sodą. Jos gali suteikti jaukumo lauko erdvei ir padėti sukurti nuotaiką vakarėliams ar kitoms šventėms.
  • Verslo patalpose: galima pastebėti, kad RGB LED juostos vis dažniau yra naudojamos restoranuose, baruose, naktiniuose klubuose ar kitose pramogų vietose, kad suteiktų unikalų apšvietimą.
  • Kompiuterio arba televizoriaus apšvietimui: Galite apšviesti savo kompiuterį arba televizorių ir tai atrodys tarsi OLED. Su RGB LED juostelėmis galėsite sukurti įspūdingą aplinką žaidimams ar filmų žiūrėjimui.

RGB LED juostos – kokią pasirinkti?

Yra daug kriterijų norint tinkamai pasirinkti RGB LED juostą interjerui ar eksterjerui. Mūsų nuomone, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

Kokios RGB LED juostos šviesos spalvos

  • Skirta naudojimui patalpose ar lauke
  • Koks juostos galingumas bei įtampa
  • Juostos matmenys
  • Valdymas pulteliu ar rankiniu būdu
  • Juosta veikia naudojant baterijas ar reikalingas elektros lizdas
  • Vidutinė veikimo trukmė

Aukštos kokybės RGB LED juostos

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės ir ilgaamžes RGB LED juostas. Didelis asortimentas suteiks galimybę Jums pasirinkti tinkamą variantą, kurio pagalba galėsite įgyvendinti unikalias eksterjero ir interjero idėjas. Jūs taip pat rasite valdymo pultelių bei kitų priedų, kurie naudojimąsi juosta pavers nereikalaujančiu daug pastangų. Rinkdamiesi RGB LED juostą, atkreipkite dėmesį kur ji bus naudojama , lauke ar patalpoje, kad nesusidurtumėte su nesklandumais.