0 0,00 €
Sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Suma
Yra 0 prekės krepšelyje Yra 1 prekė jūsų krepšelyje
Pristatymas  Bus apskaičiuota
Suma
Tęsti apsipirkimą Užsakyti

Lazeriai

Lazerių nauda

Lazeriai – tai vienas populiariausių gaminių, kurio nauda šių dienų pasaulyje yra itin reikšminga. Lazerių pritaikymo sritys apima beveik viską, su kuo susiduriame kiekvieną dieną. Jis naudojamas medicinoje, pramonėje, moksliniuose tyrimuose, statybose, bei komercijoje. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite komerciniais tikslais naudojamus lazerius, t.y., prožektorius, gyvūnų žaidimams skirtus lazerius, projektorius ir, žinoma, lazerius – rodykles, kurios naudojamos pristatymo, susitikimo ar prezentacijos metu. Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami lazeriai ir gaminiai su jais yra kokybiški, pagaminti iš geriausių medžiagų, todėl yra tvarūs ir ilgaamžiai.

24,99 €
Yra sandėlyje 1-3 d.d.
24,99 €
Į krepšelį Yra sandėlyje 1-3 d.d.
10,99 €
Išparduota
5,99 €
Išparduota

Lazerių panaudojimas gaminiuose

• Prožektoriai – skirti ne tik pasišviesti tamsoje, bet taip pat atbaidyti paukščius ar kitus gyvius, nepageidaujamoje teritorijoje. Tai vienas naujesnių gaminių norint atbaidyti paukščius. Jis veikia trikdant paukščius ir yra 100% nekenksmingas. Šiuose prožektoriuose montuojami lazeriai nėra kenksmingi regai, todėl tai itin humaniškas prietaisas

• Gyvūnams skirti lazeriai – puiki priemonė ne tik žaisti, bet ir dresuoti gyvūnus. Jie nekenksmingi, sukurti būtent mūsų augintiniams. Šių lazerių dėka, ne tik galėsite linksmai praleisti laiką su savo gyvūnu, bet taip pat išmokyti jį įvairiausių komandų. Tokie prietaisai ypač populiarūs dresavimo mokyklose. Mes rekomenduojame šį lazerį, kaip žaidimo priemonę gyvūnams. Jie yra nekenksmingi gyvūno sveikatai, kas itin aktualu gyvūnų mylėtojams.

• Projektoriai vaikams. Norite vaikams sukurti nepriekaištingą aplinką kambaryje, kad jie nebijotų būti tamsoje? Rinkitės projektorius-lazerius, kurie sukurti tam, kad panardintų vaikus į kosmoso karalystę. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, norint ne tik apšviesti kambarį, bet taip pat sukurti jaukią aplinką mūsų mažiesiems. Tokia lempa pavers vaiko kambarį dangumi, su tūkstančiais besisukančių žvaigždelių . Šviesų žaismas padės mažyliui atsipalaiduoti ir nurimti, o vėliau saldžiai užmigti. Šie projektoriai dažniai turi laikmačio funkciją, kurios dėka animacija palaipsniui blėsta ir galiausiai visai išsijungia. Juos taip pat galėsite valdyti telefonu ar nuotoliniu pulteliu.

• Lazeriai – rodyklės. Lazeriai, lazerinės rodyklės - tai mažas, į rašiklį panašus rankinis prietaisas, kuris naudoja maitinimo šaltinį (dažniausiai baterijas) ir diodinį lazerį, kad sukurtų vientisą monochromatinės šviesos spindulį. Lazerinės rodyklės dažniausiai naudojamos norint paryškinti rodomą vietą, naudojant stiprios spalvos šviesos spindulį. Taip pat dalis lazerių turi galvutes, kurių pagalba galima išgauti įvairias lazerinius paveikslėlius ar formas. Tokiuose lazeriuose kartais galima pamatyti įmontuotas USB jungtis, kurių dėka, lazerį – rodyklę galėsite įkrauti.

• Projektoriams skirti pulteliai. Tokie pulteliai suteikia daug patogumo prezentacijų metu. Pultelio viduje įmontuoti lazeriai, suteikia galimybę pakeisti skaidres ar perjungti kitą informaciją susitikimų metu. Tai ne tik patogu, bet ir greita, bei išmanu.

• Lazeriniai projektoriai vakarėliams. Šio prietaiso pagalba, vakarėliai įgaus kitokią nuotaiką. Toks prietaisas idealiai tinka šokiams, vestuvėms ,barui ar kavinei papuošti. Šviesos muzikos efektai garantuos jums puikią nuotaiką. Šį projektorių galima prijungti taip, kad jis keistų spalvas pagal muzikos garsus, todėl jis puikiai pagyvins vakarą.